ПОСЛУГИ ЕЛЕКТРОВИМІРЮВАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

ПРО НАС

Вимірювання опору ізоляції

Лабораторія ПП “Тренінг” надає послуги з вимірювання опору ізоляції силових кабельних ліній, електричних апаратів, вторинних кіл і електропроводки на об’єктах замовника в місті Луцьк та по Волинській області.

Метою даного виду вимірювань є перевірка ізоляції на відповідність вимогам нормативних документів і виявлення дефектів.

Вимірювання опору ізоляції – один з основних видів вимірювань, які електролабораторія ПП “Тренінг” проводить на об’єктах замовника. Якщо перевірка ланцюга фаза-нуль оцінює відповідність уставок автоматів перетинах ліній, що відходять, то вимірювання опору ізоляції дозволяє оцінити стан самих проводів і кабелів.

Перевірка цілісності та опору ізоляції входить практично в кожен перелік робіт, що здійснюються електролабораторій ПП “Тренінг”, – так як саме протокол вимірювання опору ізоляції в першу чергу цікавить контролюючі органи та інші інстанції.

Всі результати проведених випробувань оформляються протоколами електровимірювань, які в свою чергу об’єднуються в Технічному звіті, що містить всю інформацію про реальний стан справ на об’єкті замовника.

Вимірювання опору контуру заземлення

Лабораторія ПП “Тренінг” надає послуги з вимірювання опору контуру захисного заземлення на об’єктах замовника в місті Луцьк та по Волинській області.

Даний вид електровимірювань дозволяє визначити якість з’єднань вузлів пристроїв, правильність вибору матеріалу і варіанти конструкції.

Вимірювання опору контуру захисного заземлення – одне з випробувань, проведення якого є обов’язковим.

Збільшення кількості і потужності електроспоживачів призводить до підвищення ризиків ураження електричним струмом людей. Тому, заходи електробезпеки, що застосовуються на об’єкті, повинні служити безвідмовно. Контур заземлення – безпосередня частина цих заходів.

Вимірювання опору петлі «Фаза – нуль»

Лабораторія ПП “Тренінг” надає послугу з вимірювання петлі «фаза-нуль» (або очікуваний струм короткого замикання) в електроустановках до 1 Кв з глухим заземлення нейтралі на об’єктах замовника в місті Луцьк та по Волинській області.

Метою даного електровимірювання є перевірка уставок спрацьовування апаратів захисту на відповідність їх вимогам нормативних документів в системі живленяя з заземленою нейтралью.

Вимірювання петлі «фаза-нуль» – один з основоположних компонентів забезпечення електробезпеки на будь-якому підприємстві. Цей вид робіт обов’язково проводиться лабораторією ПП “Тренінг” при роботі на об’єктах.

Своєчасний контроль параметрів електромереж – єдиний спосіб гарантувати безпеку електропостачання і бездоганну роботу електроустановок.

Виникло запитання?

НАПИШІТЬ НАМ

Наші переваги

Наші партнери

0

Зворотний дзвінок