АВТОМАТИЗАЦІЯ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ

ПРО НАС
ПП Тренінг, Електромонтажні роботи

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

ПРО НАС

ПОСЛУГИ ЕЛЕКТРОВИМІРЮВАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

ПРО НАС

ОПЕРАТИВНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ПРО НАС

ПРОФІЛАКТИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ПРО НАС

Виникло запитання?

НАПИШІТЬ НАМ

Приватне підприємство “Тренінг” виконує електромонтажні роботи житлових та виробничих об’єктів будь-якого рівня складності. Фахівці компанії готові допомогти Вам вирішити всі проблемні питання, пов’язані з енергозабезпеченням.

Ми швидко і професійно виконаємо електромонтажні роботи для будь-якого підприємства. Підприємство виконує електротехнічні роботи на вищому рівні, чим вигідно відрізняється від безлічі підприємств, що надають аналогічні послуги.

У процесі виконання замовлення, інженери розроблять якісний електропроєкт, який враховуватиме всі державні норми та стандарти. Можливий варіант виконання всіх електромонтажних робіт на підставі готового електропроєкту замовника.

В найкоротші терміни фахівці підприємства розроблять проєкт внутрішнього електрообладнання, електроосвітлення, зовнішнє електропостачання, узгодять електропроєкт в Енергонагляді, Енергозбуті і проведуть авторський нагляд.

Електромонтажні роботи включають всі необхідні демонтажні, пусконалагоджувальні та супровідні роботи. Комплексні електромонтажні роботи – запорука оптимальної роботи електросистем.

На всі види електромонтажних робіт є відповідні ліцензії та допуски.

Приватне підприємство “Тренінг” надає також послуги вимірювальної лабораторії в місті Луцьку та по Волинській області.

Електротехнічна лабораторія виконує широкий спектр вимірювань і випробувань електроустановок, у тому числі вимірювання, пов’язані з забезпеченням електро- і пожежної безпеки, а саме:

 • Вимірювання опору ізоляції
 • Вимірювання опору контуру заземлення
 • Вимірювання опору петлі «Фаза – нуль»
ДЕТАЛЬНО
ДОКУМЕНТИ

Cонячна енергія є найбільш чистим, і доступним джерелом енергії. Сонячна енергетика грунтується на перетворенні сонячного світла в тепло і електрику. Сонячне світло може бути перетворене безпосередньо в електрику за допомогою фотоелементів або за допомогою сонячних колекторів-концентраторів, які зазвичай фокусує енергію сонця, щоб нагріти воду для подальшого використання.

ПП “Тренінг” пропонує встановлення обладнання провідних виробників:

– мережеві інвертори;
– централізовані інвертори;
– кабельно-провідникова продукція;
– пристрої захисту;
– обладнання для моніторингу генерації електроенергії.

За період діяльності ПП “Тренінг” накопичено великий досвід електромонтажних робіт різної складності: силових електрощитів, щитів автоматики та керування, та іншого електрощитового обладнання.

Збірка електрощитів здійснюється безпосередньо монтажниками дільниці електрообладнання та автоматики (структурного підрозділу нашого підприємства), які мають технічну освіту, а також спеціалізацію по роботі з електрощитовим обладнанням.

При виробництві електричних щитів враховуються всі особливості та нормативні вимоги, які визначаються на стадії проєктування конкретного об’єкту. Збірка електрощитів здійснюється за типовими та індивідуальними схемами Замовника, як на базі корпусів власного та заводського вітчизняного, так і закордонного виробництва.

ДЕТАЛЬНО

Сервісний центр ПП “Тренінг” проводить діагностику, ремонт, та сервісне обслуговування автоматики розсувних дверей, карусельних дверей, воріт, шлагбаумів та ін. Ми можемо відремонтувати автоматичні двері будь-якого виробника. Також ми виконуємо ремонт та сервіс вентиляційного обладнання та автоматики до них. Вчасно виконане сервісне обслуговування обладнання – запорука довгої та надійної служби приладів.

Приватне підприємство “Тренінг” виконує повний комплекс робіт:

 • ремонт та діагностика механізмів автоматичних систем;
 • ремонт механічних вузлів.
СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
поточний ремонт

Приватне підприємство “Тренінг” також займається установкою і налаштуванням систем відеоспостереження. Наші фахівці зможуть знайти індивідуальний підхід до кожного…

ДЕТАЛЬНО

Приватне підприємство “Тренінг” надає професійні послуги в сфері енергоменеджменту. Звернувшись до наших спеціалістів, Ви зможете замовити енергоаудит підприємства, компанії, будинку чи квартири, також надаємо консультації з впровадження системи енергоефективності.

ПП “Тренінг”  спеціалізується на проєктуванні систем автоматизації  різного цільового призначення, продажі та встановленні відповідного обладнання. Як інтегратор провідних світових компаній ми представляємо у західноукраїнському регіоні найсучасніші технології.

У перелік наших послуг входить:

– Автоматизація виробничих процесів.

– Автоматизація мереж як житлового, так і промислового комплексу.

– Система “Розумний дім”.

Приватне підприємство “Тренінг” укладає договори на оперативно-технічне обслуговування, яке передбачає проведення оглядів, усунення несправностей, утримання електрообладнання та електромереж в працездатному стані. Інженерно-технічний персонал ПП “Тренінг” проводить планові технічні огляди енергетичного устаткування за розробленими графіками.

Оперативно-технічне обслуговування включає в себе:

 • дотримання умов експлуатації та режиму роботи обладнання відповідно до інструкці,
 • завантаження устаткування у відповідності з паспортними даними, недопущення перевантаження устаткування, крім випадків, обумовлених в інструкції з експлуатації,
 • суворе дотримання порядку зупинки енергетичних агрегатів, встановленого інструкцією по експлуатації заводу-виготовлювача,
 • вмикання або вимикання електромереж,
 • зупинка обладнання в разі порушень його нормальної роботи, що ведуть до виходу обладнання з ладу,
 • виконання заходів щодо виявлення та усунення порушень,
 • виявлення ступеня зношеності легкодоступних для огляду вузлів і деталей і їх своєчасну заміну,
 • виявлення несправностей, які можуть призвести до поломки або аварійного виходу обладнання з ладу,
 • встановлення технічного стану найбільш відповідальних вузлів і деталей машин, уточнення обсягу і виду майбутнього ремонту,
 • контроль за показниками якості електричної енергії,
 • допуск ремонтного персоналу на підготовлені робочі місця,
 • ремонт обладнання і введення його в експлуатацію після ремонту,
 • підготовка робочих місць для ремонтного персоналу,
 • виконання періодичних випробувань і вимірювальних робіт,
 • виконання оперативних перемикань в електроустановках,
 • співпраця з наглядовими, адміністративними та контрольно-ревізійними органами з питань роботи обслуговуючих електроустановок,
 • локалізація аварій,
 • періодичні обходи та огляди електроустановок,
 • контроль за технічним станом електроустановок.

Мета оперативно-технічного обслуговування – контроль експлуатаційної надійності та безпеки обладнання і мереж в період між двома черговими плановими ремонтами, своєчасне виявлення і попередження виникнення аварійної ситуації, наприклад, випробування на електричну міцність і вимір опорів електричної ізоляції.

Сервісний центр ПП “Тренінг” проводить регламентні роботи по заміні елементів живлення, перепрограмування обчислювачів, очищення каналів витратомірів, гідравлічні випробування, для збільшення терміну використання ваших приладів.

Приватне підприємство “Тренінг” виконує повний комплекс робіт:

 • демонтаж приладів обліку та їх встановлення після повірки — за запитом;
 • технічне обслуговування та підготовка приладів для повірки;
 • перевірка роботоздатності та функціонування;
 • якщо потрібно, проводиться заміна елемента живлення, калібрування, коригування та ремонт;
 • повірка та оформлення відповідної документації.

Наші переваги

Наші партнери

0

Зворотний дзвінок