Системи відеонагляду

Виникло запитання?

НАПИШІТЬ НАМ

Відеонагляд

Приватне підприємство “Тренінг” також займається установкою і налаштуванням систем відеоспостереження. Наші фахівці зможуть знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Виїзд на об’єкт для складання кошторису повністю безкоштовний і Ви разом з нашим інженером зможете обговорити всі деталі майбутнього проєкту. На даному етапі проводиться складання робочої схеми проєкту по якому буде проводитися монтаж.
Коли схема проєкту і кошторис узгоджена, тобто підібрано все відповідне обладнання, а також враховані всі побажання клієнта, наші інженери приступають до монтажу.
Варто зазначити що до якості монтажу на нашому підприємстві завжди ставляться з найвищим пріоритетом. Вам не варто турбуватися про те що буде пошкоджений недавно виконаний ремонт або неповторні деталі інтер’єру.

Відеонагляд

Підбір обладнання для конкретних завдань – для чого Вам потрібно відеоспостереження? Бюджет? Де плануєте встановлювати камери відеоспостереження? Які вимоги до якості зображення і запису? Чи потрібно зберігати архів записів? Чи потрібен аудіозв’язок (мікрофон і динамік)?
Підбір сумісного обладнання – принципово важливе питання, якщо відеоспостереження складається більш, ніж з однієї камери.
Правильний монтаж камер відеоспостереження – встановити камери (зробити монтаж) і закріпити обладнання таким чином, щоб забезпечити збереження і тривалий термін роботи обладнання.
Технічно грамотне підключення всіх складових системи – забезпечує коректну роботу камер і всієї системи відеоспостереження, для запобігання збоїв та виходу з ладу обладнання.
Налаштування камер відеоспостереження і реєстратора – для максимального використання весього функціоналу, заявленого в обладнанні. Від виставлених майстром налаштувань буде залежати якість зображення, глибина архіву, смарт функції (наприклад, шуми і засвітки), запис відео при спрацюванні датчика руху і інше.
«Розумні» настройки віддаленого доступу до обладнання – актуально, якщо Ваші камери і система відеоспостереження мають вихід в інтернет. Важливо зберегти приватність Ваших даних від сторонніх.
Наші майстри дадуть відповідь на всі технічні питання щодо використання системи, нададуть необхідну технічну підтримку, гарантійне та післягарантійне обслуговування систем відеоспостереження в Луцьку та Волинській області.

Результатом установки камер відеоспостереження стане:

  • спокій і безпека;
  • можливість перегляду відео з камер в режимі реального часу;
  • доступ до відеоархіву за певний період.

Наші переваги

Наші партнери

0

Зворотний дзвінок